Kredyt gotówkowy przez internet

Aktualnie wystarczy dostęp do internetu, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Drogą online można już spokojnie wysłać wniosek. Pieniądze są obiecywane nawet w 30 sekund. Oczywiście wszystko zależy od dotychczasowych relacji z danym bankiem, regularnego wynagrodzenia czy pozytywnej historii w BIK.

Wniosek wystarczy wysłać za pośrednictwem internetu. W przypadku wnioskowania o wyższą kwotę, potrzebne dokumenty(jak np. dokumenty potwierdzające Twoje dochody) można przesłać poprzez e-mail po wcześniejszym zeskanowaniu. Następnie wystarczy zaakceptować warunki Umowy w serwisie transakcyjnym. Pieniądze mogą być na koncie już w 15 minut.

Można także wybrać dogodny dla siebie sposób kontaktu(poprzez rozmowę audio, video lub czat). We wniosku online określamy na jak długi okres(wnioskowany okres spłaty) chcemy podjąć kredyt gotówkowy, w jakich ratach(podajemy wnioskowaną kwotę kredytu gotówkowego). Podajemy również informację czy jesteśmy zadłużeni w innych bankach. Po wysłaniu wniosku banki wymagane jest przez bank, aby podpisać go w placówce lub podczas wizyty kuriera. Choć coraz częściej banki oferują możliwość pożyczenia pieniędzy bez konieczności wizyty w placówce. Dokumenty konieczne w procesie udzielenia kredytu gotówkowego wypełniamy online. Wiarygodność danych jest sprawdzana np. poprzez dodatkowe dołączenie skanu dowodu osobistego lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego(dane nadawcy przelewu muszą być zgodne z wpisanymi we wniosku kredytowym. Złożenie wniosku przez internet pozwala na błyskawiczne poznanie decyzji banku. Procedura uzyskania kredytów gotówkowych przez internet jet zdecydowanie uproszczona, gdyż wszelakie formalności zostały ograniczone do minimum i można je załatwić drogą internetową. Osoba starająca się o kredyt gotówkowy korzysta z internetowego systemu pożyczkowego, gdzie wypełniane są dokumenty potrzebne w procesie udzielenia kredytu. Jeśli rozstrzygnięcie jest pozytywne i klient akceptuje warunki kredytu, zatwierdza umowę w taki sam sposób, w jaki wykonuje się przelewy internetowe. Składając wniosek online, kolejno uzupełniamy formularze dotyczące naszych danych osobowych, teleadresowych, następnie dotyczące dochodu i źródeł jego uzyskania, posiadanego majątku i zobowiązań pozabankowych, elementem tych wniosków są także zgody(m.in. Na przetwarzanie danych), przeczytanie regulaminu i potwierdzenie chęci wysłania wniosku.

Related Posts

Kredyty gotówkowe a zdolność kredytowa

Rozważając zaciągnięcie kredytu gotówkowego, trzeba pamiętać o tym, że sama nasza decyzja w tym zakresie nie wystarczy – również instytucja bankowa musi odpowiedzieć pozytywnie na złożony przez…

Wybieramy kredyt gotówkowy z ratami malejącymi

Decydując się na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu gotówkowego zastanawiamy się jaki rodzaj rat będziemy płacić. Do wyboru mamy raty równe, stałe niezmieniające się, oraz raty malejące. Chce bliżej…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.