Aktualnie wystarczy dostęp do internetu, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Drogą online można już spokojnie wysłać wniosek. Pieniądze są obiecywane nawet w 30 sekund. Oczywiście wszystko zależy od dotychczasowych relacji z danym bankiem, regularnego wynagrodzenia czy pozytywnej historii w BIK. Sprawdź tutaj kredyty gotówkowe kalkulator https://www.17bankow.com - warto tam zajrzeć.

Wniosek wystarczy wysłać za pośrednictwem internetu. W przypadku wnioskowania o wyższą kwotę, potrzebne dokumenty(jak np. dokumenty potwierdzające Twoje dochody) można przesłać poprzez e-mail po wcześniejszym zeskanowaniu. Następnie wystarczy zaakceptować warunki Umowy w serwisie transakcyjnym. Pieniądze mogą być na koncie już w 15 minut.

Można także wybrać dogodny dla siebie sposób kontaktu(poprzez rozmowę audio, video lub czat). We wniosku online określamy na jak długi okres(wnioskowany okres spłaty) chcemy podjąć kredyt gotówkowy, w jakich ratach(podajemy wnioskowaną kwotę kredytu gotówkowego). Podajemy również informację czy jesteśmy zadłużeni w innych bankach. Po wysłaniu wniosku banki wymagane jest przez bank, aby podpisać go w placówce lub podczas wizyty kuriera. Choć coraz częściej banki oferują możliwość pożyczenia pieniędzy bez konieczności wizyty w placówce. Dokumenty konieczne w procesie udzielenia kredytu gotówkowego wypełniamy online. Wiarygodność danych jest sprawdzana np. poprzez dodatkowe dołączenie skanu dowodu osobistego lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego(dane nadawcy przelewu muszą być zgodne z wpisanymi we wniosku kredytowym. Złożenie wniosku przez internet pozwala na błyskawiczne poznanie decyzji banku. Procedura uzyskania kredytów gotówkowych przez internet jet zdecydowanie uproszczona, gdyż wszelakie formalności zostały ograniczone do minimum i można je załatwić drogą internetową. Osoba starająca się o kredyt gotówkowy korzysta z internetowego systemu pożyczkowego, gdzie wypełniane są dokumenty potrzebne w procesie udzielenia kredytu. Jeśli rozstrzygnięcie jest pozytywne i klient akceptuje warunki kredytu, zatwierdza umowę w taki sam sposób, w jaki wykonuje się przelewy internetowe. Składając wniosek online, kolejno uzupełniamy formularze dotyczące naszych danych osobowych, teleadresowych, następnie dotyczące dochodu i źródeł jego uzyskania, posiadanego majątku i zobowiązań pozabankowych, elementem tych wniosków są także zgody(m.in. Na przetwarzanie danych), przeczytanie regulaminu i potwierdzenie chęci wysłania wniosku.