Lato za pasem a to oznacza, że niedługo zaczną się sezony urlopowe. Skąd wziąć pieniądze na wakacje? Okazuje się, że kredyt gotówkowy rozwiąże nasze tymczasowe problemy z gotówką. Jaką wybrać ofertę? Najlepiej taką, która nie będzie budziła niesmaku tuż po powrocie z wypoczynku.

Gwarancja najniższej raty kredytu

Warto wybierać banki, które dają nam pewną gwarancję najniższej raty kredytu gotówkowego. Czy powinniśmy wierzyć na słowo? Polega ona na tym, że bank daje nam gwarancję, że nie znajdziemy lepszej oferty w innym banku. Jak to wypada w praktyce? Ponadto w niektórych placówkach wszystkie formalności można załatwić nawet w ciągu jednego dnia. Gwarancja najniższej raty obejmuje cały okres kredytowania. Ponadto można scalić kilka kredytów w jeden co oznacza, że będziemy płacili tylko jedną, większą ratę niż kilka małych. Jakie są akceptowane umowy? Prócz umowy o pracę o kredyt mogą się starać także klienci zatrudnieni o umowę zlecenie czy też o dzieło. Co daje gwarancja niższej raty? Chociażby to, że bank poniekąd nam obiecuje obniżenie raty kredytu. Tak oto banery reklamowe wchodzą w życie, ale troszkę na innych warunkach.

Kredyt z atrakcyjnym oprocentowaniem

Jeśli kładziemy nacisk na niższe oprocentowanie powinniśmy się zainteresować taką ofertą, która mówi o znacznie niższych odsetkach niż w tradycyjnym kredycie gotówkowym. Czy da się połączyć długi okres kredytowania z atrakcyjnym oprocentowaniem? Ależ naturalnie, że tak. Ponadto decyzja kredytowa może zapaść bardzo szybko o ile został dostarczony komplet dokumentów. Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności. Istnieje także możliwość zaciągania kredytu przez internet co daje nam możliwość nie trzymania wysokich sum przy sobie. Dużym plusem jest możliwość konsolidacji długu, gdzie pieniądze mogą posłużyć także na inne wydatki.

Bez zbędnych formalności

Wiemy, że w przypadku pożyczek gotówkowych pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 15 minut do ręki. Czy możliwe jest zatem dostać kredyt gotówkowy w 20 minut? Takie banery ostatnio można było zauważyć w jednym z polskich banków. Bank pyta o cel kredytu, ale to tylko prowizoryczne pytanie. Nie musimy na nie odpowiadać, gdyż kredyt gotówkowy jest na dowolny cel. W tym przypadku możemy spokojnie użyć odpowiedzi wymijającej. Jednak potrzebne jest to do wykonania odpowiedniej symulacji, która ma pokazać ile tak naprawdę zapłacimy raty kredytu. Nie można zapominać, że ten etap rozmowy do niczego tak naprawdę nie zobowiązuje. Czy możliwe jest podpisanie umowy przez internet? Tak, ale musimy to zrobić sposobem, który jest dobrze znany w firmach parabankowych. Musimy przelać 1 zł na rachunek banku, aby dokonać weryfikacji. Środki z powrotem trafią na nasze konto wraz z sumą kredytu gotówkowego. Większe sumy zostaną przesłane w transzach.